אודות

%d7%90%d7%95%d7%93%d7%95%d7%aa%d7%99%d7%a0%d7%95

 

45 שנות ניסיון לא הולכות ברגל – הן נוסעות ברכב!

מתברר שהצדק החברתי החל כבר לפני 45 שנה.
לפני קרוב ליובל, הקימה משפחת ניסן את קומפלקס המוסכים הגדול השוכן באור יהודה ומטפל בכל סוגי הרכב.
דאגנו לגייס אל הקומפלקס את בעלי המקצוע הטובים ביותר, המעניקים טיפול מקיף לרכב, מבלי להתפשר על איכות, במחיר שווה לכל נפש.

גם כיום, כאשר הקומפלקס מנוהל על ידי הדור השני, אנו ממשיכים באמונה שהולכת איתנו כמעט חצי מאה: לייבא לישראל את המוצרים האיכותיים ביותר לרכב במחיר האטרקטיבי ביותר.

כיום,לרשת ענק המצברים שבבעלות המשפחה, ישנה פריסה ארצית של ניידות שירות מגדרה לחיפה ובנוסף סניפים הנותנים שירות ממטולה ועד לאילת.

למה דווקא טיטניום? בגלל האיכות, בגלל האחריות!

את מצברי טיטניום בחרנו לייבא רק לאחר שבדקנו ומצאנו כי הוא עומד בכל התקנים המובילים בעולם. ווידאנו כי מדובר במצברים חזקים ואמינים המיוצרים עבור יצרניות הרכב דוגמת מרצדס ,טויוטה, איסוזו, פיאט, פורד, פז'ו וסיטרואן.

המצבר בעל מכסה כפול השומר על איטום מקסימלי למניעת אבדן חומצה ונזקים לסביבת המנוע וסגסוגת קלציום סילבר, המבטיחה עוצמת התנעה גבוהה לאורך שנים רבות.

רכשתם מצבר טיטניום? קיבלתם גם חבילת הטבות ואחריות מקפת עד לבית ללא תוספת תשלום! החבילה כוללת שירותי חילוץ ושירות מוסכניק עד הבית, כדי שאתם לא תצטרכו להשאיל כבלים מהשכן…

חברת מצברי טיטניום עוסקת בשיווק ומכירת מצברים לרכב בזול מכל הסוגים ומשווקת מצברים מצפון הארץ ועד לדרומה, לחברת מצברי טיטניום ידע רב וכמו כן ניסיון רב בתחום.

החברה מייבאת מצברים ממפעל בטורקיה בעל 3 תקנים: אירופאי , בינלאומי ויפני.

מצברי טיטניום מגיעים לישראל לאחר שנבדקו ונבחרו מתוך מספר מפעלי מצברים מהמובילים בעולם ונמצאו כמצברים חזקים אמינים. בנוסף יש אחריות מורחבת של 3 שנים למצבר .בזמן האחריות במידה ותהיה תקלה חשמלית מהמצבר,הלקוח לא יצטרך לחפש כבלי הנעה מהשכנים אלא יגיע טכנאי עד לבית הלקוח וזאת ללא עלות נוספת

כל אחד שנוהג מכיר לוודאי את המצב במביך הזה בו המצבר לא תקין מסיבה כזו או אחרת ויש צורך לנסות להניע את הרכב בעזרת כבלים. תופעה זו היא תופעה מוכרת אך יש דרכים להימנע ממצבים לא נעימים אלה. כאמור אחת הדרכים להימנע היא רכישת מצברים איכותיים מחברות מוכחות. שימוש במצבר שהוא בעל מוניטין ישרת את הלקוח בצורה הטובה ביותר ולאורך זמן רב יותר.

על כן חשוב מאוד לדעת איך והיכן לרכוש את המצבר שלכם, הדרך הטובה ביותר לדעת איזה מצבר מתאים לרכב שלכם הוא שימוש במצבר אשר המליץ עליו היצרן. שימוש במצבר הנכון המתאים ביותר לרכב ימנע תקלות מיותרות לאורך זמן רב, כמו כן חשוב מאוד להקפיד לרכוש את המצבר שלכם במקום מוכר ומוסמך למכירת מצברים.

לעתים ישנם מקרים בהם אדם כזה או אחר רוכש מצבר אשר לא מתאים לרכבו או שאינו המצבר המומלץ על ידי היצרן, מקרים אלה עשויים להשפיע על מערכות שונות ברכב ועל כן חשוב מאוד להקפיד על רכישה נכונה. מצברי טיטניום תעמיד לרשותכם מגוון רחב מאוד של מצברים המותאמים לסוגי רכבים שונים, כמו כן ישנם מצברים למשאיות, רכבים פרטיים, קטנועים וכולי.

מצבר? היכן מומלץ לרכוש אותו?

כאמור חברת מצברי טיטניום מציעה מעבר לאיכות המצבר תנאי רכישה נוספים אשר אין להתעלם מהם. אחריות- לאחריות של המצבר משמעות רבה במיוחד ועל כן חשוב מאוד לוודא בזמן רכישת המצבר כי אכן תינתן אחריות מלאה למצבר.

מחירים-בחברת מצברי טיטניום מקפידים על מכירת מצבר לכל רכב ולכל מטרה במחירים אטרקטיביים, כמו כן בחברת מצברי טיטניום תקבלו המלצות להתנהלות נכונה עם המצבר.

מצברי טיטניום לשירותכם!

חברת מצברי טיטניום עוסקת בשיווק ומכירת מצברים מכל הסוגים. לחברת מצברי טיטניום ידע רב וכמו כן ניסיון רב בתחום. עם רכישת המצבר יקבל כל לקוח הסבר מפורט על הטיפול הנדרש, אחריות מלאה לשביעות רצון הלקוח.

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים