מחיר מצבר לרכב

קיבול א"ש טיטניום 15 חודשי אחריות טיטניוםּ+ 24 חודשי אחריות טיטניום++ 36 חודשי אחריות
40-50A 460 580 730
55A 470 590 750
60A 480 630 780
72-75A 580 780 950
95-100A 750 950 1200

 

 

 

 

* המחירים אינם כוללים מע"מ.

*כולל הגעת טכנאי עד לבית הלקוח.

*אחריות V.I.P עד לבית הלקוח ללא עלות.

מה הוא המצבר הטוב ביותר לכל רכב ורכב? איך בוחרים היכן לרכוש את המצבר הטוב ביותר עבורכם? מה ההיא המשמעות של מצבר איכותי?

כאמור בטרם תחליטו על רכישת מצבר כזה או אחר לרכב שלכם חשוב מאוד להבין מה המשמעות של מצבר איכותי. מצבר הוא הלב של המכללים המופעלים חשמלית ברכב, מצבר מתפקידו לספק את כוח החשמל להפעלת הרכב, החל מההצתה של הרכב ועד והפעלת מגבים, פנסים, ועוד מערכות כאלה ואחרות.

על מנת להפעיל ולהניע את הרכב יש להתאים מצבר איכותי לרכב שלכם, על כן חשוב מאוד להקפיד על הוראות היצרן במקרים אלה, מצבר שלו יותאם כהלכה ועל פי הוראות היצרן עשוי לגרום לנזקים כאלה ואחרים במערכות שונות ברכב.

כמו כן חשוב מאוד להקפיד על שימוש נכון במצבר, לכל מצבר יש תוקף ושימוש במצבר שהוא מעבר לתוקף עשוי לגרום לבעיות. בבוא היום כל מי שברשותו מצבר ישן יצטרך להחליט אם הוא משלם מחיר מצבר לרכב ברכישת מצבר חדש אשר ישרת אותו לאורך תקופה ארוכה או יעדיף לשלם מחיר מצבר לרכב נמוך הרבה יותר ברכישת מצבר יד שנייה שעשוי להתקלקל מהר מהצפוי או מחיר מצבר לרכב מדגם פחות איכותי.

אחת הדרכים לשמור על המצבר היא להקפיד על ניקוי הקורוזיה אם הצטברה או על מילוי מים מזוקקים במצברים אשר יש בהם מים שכן ישנם כיום מצברים חדישים ללא מים.

מצבר לרכב בזול? איך בוחרים היכן לרכוש מצבר?

כאמור ניתן לרכוש מצבר לרכב בזול ואז לקחת בחשבון כי מחיר מצבר לרכב עשוי להיות יקר יותר עקב תקלות חוזרות ונשנות. ניתן כיום להשיג במצברי טיטניום מצבר לרכב במבצע אשר ישרת אתכם נאמה לאורך כל תקופת האחריות של היצרן.
כמו כן חשוב לוודא כי מצבר רכב במבצע הוא אכן מצבר טרי וחדיש על פי המוטבע על המצבר.

מחפשים מחיר מצבר לרכב במבצע? מצברי טיטניום לשירותכם!

חברת מצברי טיטניום עוסקים שנים רבות במכירת מצברים מכל הסוגים בין היתר ניתן למצוא מצבר לרכב מחיר אטרקטיבי ביותר. אחריות מלאה על כל סוגי המצברים. מצבר לרכב מחיר ששווה לשלם במצברי טיטניום.

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים