מצברים פריקה עמוקה

מה המשמעות של מצבר איכותי? מה החשיבות של מצבר לכלי רכב כזה או אחר? מה הם "מצברים פריקה עמוקה"? איך בוחרים היכן לרכוש מצברים פריקה עמוקה?

אחד המכללים החשובים ביותר בכלי רכב, אם לא החשוב שבהם, הוא המצבר. אותו מצבר שהוא לב ליבו של כלי הרכב ומספק לו את הכוח החשמלי הנדרש על מנת להפעיל מערכות כאלה ואחרות. המצבר הוא למעשה מפעיל מערכות החל מהנעת הרכב ועד למערכות משניות כמו מתיזים וכולי.

מצברים פריקה עמוקה הם מצברים אשר נטענים בכל פעם מחדש וניתן להשתמש באנרגיה של זמן ההתנעה. נהוג להשתמש במצברים אלה על מנת לעזור בהפעלת קולנועיות, סירות ועוד. כאמור על פי כך ניתן להבין כי חשוב מאוד לדעת להתאים כל מצבר לכלי הרכב בו הוא יושם.

זאת ניתן לדעת על פי הוראות היצרן, כל יצרן של כלי רכב כזה או אחר ינחה את הנהגים ובעלי כלי הרכב על המצברים המתאימים להם על מנת להפעיל את מערכות הרכב. כאמור לכלי רכב גדולים יותר כמו משאיות נצטרך לוודאי מצברים הרבה יותר משמעותיים וחזקים לעומת מצברים פריקה עמוקה המתאימים לסוגים אחרים של כלי רכב.

חשוב מאוד לדעת לתחזק מצבר על מנת לשומרו לאורך זמן רב ככל הניתן, על כל מקרה לכל מצבר יש את אורך החיים שלו שלאחריו מומלץ להחליפו במצבר חדש.

רכשתם מצברים? איך משמרים אותם?

מצבר כמו כל מצבר יש לו כאמור אורך חיים אך עם זאת חשוב מידי פעם לוודא כי אכן הכבלים הדוקים דיו על הקטבים, כמו כן חשוב לוודא כי אין הצטברות של קורוזיה סביב הקטבים אשר עלולים להחליש את המגע ולפגוע בתפקודו של המצבר. במידה ואכן ישנה קורוזיה ניתן להסירה בעזרת מברשת מיוחדת.

מעוניינים במצברים איכותיים? רק בטיטניום מצברים!

חברת טיטניום מצברים פועלים שנים רבות בתחום זה ומשווקים את המצברים האיכותיים ביותר בשוק למגוון רחב מאוד של צרכים. בכל רכישת מצברים פריקה עמוקה או כל סוג אחר של מצבר יקבל כל לקוח אחריות מלאה על פי הוראות היצרן.

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים