סוגי מצברים

האם ישנו הבדל בין סוגי מצברים למיניהם? איך בוחרים את המקום לרכישת סוגי מצברים הטובים ביותר עבור הרכב שלכם? האם יש צורך לתחזק מצבר כזה או אחר?

בראשית הדברים חשוב מאוד לציין כי ממש כמו בכל תחום מתחומי חיינו כך גם בתחום המצברים ישנם היצרנים האיכותיים יותר לצד היצרנים הפחות נחשבים, לכן בבחירת המצבר הנכון חשוב מאוד להתאים את המצבר הנכון לכלי הרכב על פי הוראות יצרן הרכב.

כאמור ישנם סוגי מצברים רבים ובין המוכרים ביניהם ניתן למצוא את מצברי שנפ, מצברי וולקן ועוד. אותם יצרני הרכב ממליצים לא רק על סוג המצבר המומלץ לכלי רכב כזה או אחר אלה גם על גודל המצבר המותאם לרכב, כאמור מצבר קטן יספיק ויתאים לכלי רכב קטנים המפעילים פחות מערכות ובעוצמות נמוכות יותר לעומת זאת מצברי וולקן למשל המשמשים משאיות יהיו בעלי עוצמה גדולה יותר.

האם חשוב לתחזק מצבר? כמובן שכן, אך הרבה לפני תחזוקת מצברי ורטה או כל מצבר אחר חשוב מאוד כי לאחר רכישת המצבר הוא יותקן כהלכה. התקנה נכונה כוללת חיבור נכון והדוק של כבלי המצבר לקטבים וכמו כן קביעתו למקומו בצורה טובה על מנת שלא יזוז ויושפע מתנודות נסיעת הרכב.

כמו כן חשוב לבדוק את הידוק הכבלים, בדיקת מים מזוקקים שגרתית וכאמור בדיקת קורוזיה וניקוי ע"י מברשת במקרה הצורך.

מצברי ורטה? היכן מומלץ לרכוש אותם?

חברת מצברי טיטניום מציעה מגוון רחב של מצברים לצרכים שונים ובין היתר את מצבר ורטה המפורסם. על מנת לרכוש מצבר אמין יש צורך לא להתפשר, מצבר איכותי הוא הלב של כל המערכות בכלי הרכב. חשוב לבדוק את מועד ייצור המצבר וכאמור את האחריות הניתנת על כל מצבר. מומלץ כי מועד הייצור יהיה קרוב למועד הרכישה.

מצבר ורטה? רק במצברי טיטניום!

סוגי מצברים רבים יש לחברת מצברי טיטניום להציע ללקוחותיה. סוגי מצברים אשר יסופקו באחריות מלאה וכמו כן יקבל כל לקוח תדרוך מלא לגבי תחזוקה נכונה של המצבר לטובת שימוש לאורך זמן רב ככל הניתן.

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים